Granit

Elementy wykończeniowe a granit (Warszawa i okolice)

Wśród wielu osób nadal pokutuje mit o niestosowności urządzania wnętrz z wykorzystaniem granitu. Niektórzy sądzą, że miejsce tego szlachetnego wytworu natury jest wyłącznie na cmentarzu – inni podziwiają go z kolei za majestatyczne piękno, które stworzyła natura. Nasza marka – FuxKom Stone – jest gorącym zwolennikiem granitu do wykorzystywania w aranżacjach wnętrz, a także do ozdabiania nim otoczenia domu – elewacji, schodów, kamiennych elementów w ogrodzie. FuxKom Stone posiada w swojej ofercie najwyższej jakości granit (Warszawa i okolice to główny obszar naszego działania i świadczenia usług renowacji kamienia), który wykazuje doskonałe właściwości mrozoodporne, a także jest niezwykle trwały. Podkreśla majestat niemal każdego wnętrza, wprowadzając do niego nutkę klasy i elegancji. Granit można wykorzystywać na wiele różnych sposobów, a najpopularniejsze z nich to: aranżacja posadzek, kamienne blaty kuchenne i łazienkowe, wykończenie cokołów i kolumienek, a także schodów czy poręczy. Granit pasuje nie tylko do aranżacji w domach prywatnych – wspaniale sprawdzi się również w siedzibach dużych i małych przedsiębiorstw, gdzie podkreśli profesjonalizm i charakter danej firmy.

Jak dopasować granit do wystroju wnętrza?

Ze względu na charakterystyczny wygląd granitu, jego aranżacja w pomieszczeniach może wydawać się trudnym zadaniem. Jeśli jednak masz pewną wizję dotyczącą tego, jak powinno wyglądać Twoje wnętrze z wykorzystaniem granitu, skontaktuj się z nami – wspólnie dobierzemy rozwiązanie, które będzie dla Ciebie optymalne i wpisze si w Twoje potrzeby, gust i preferencje, a także podkreśli charakter Twojego domu. Niewiele osób wie, że granit to nie tylko wybór pomiędzy jasną a ciemną szarością. Ten naturalny kamień daje wiele możliwości: od głębokiej czerni, aż po nasycone i zgaszone rudości. Za sprawą nieregularnego kształtu i struktury granitu możesz być pewien, że posadzka czy schody wykonane z tego materiału będą jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Szczególnie polecamy używanie granitu do wykończenia blatów kuchennych i łazienkowych (zwłaszcza we wnętrzach klasycznych, modernistycznych, skandynawskich i glamour, w których stylistykę granit wpisuje się ze względu na naturalność, trwałość, połyskliwe wykończenie oraz charakterystyczną paletę barw). Zapoznaj się z naszymi realizacjami – jesteśmy przekonani, że po ich przestudiowaniu sam podejmiesz decyzję o zaaranżowaniu wnętrza z użyciem pięknego i ponadczasowego granitu.

Elegancja i klasa: sprawdź nasz granit – Warszawa

Dewizą marki FuxKom Stone są słowa Johna Deere, brzmiące: „Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co najlepsze we mnie”. Takie właśnie są nasze usługi i produkty: wkładamy w nie pasję, miłość do pięknego tworu natury, jakim jest kamień, profesjonalizm oraz doświadczenie. Nasz granit (Warszawa i okolice – Topołowa 14 w miejscowości Teresin to adres siedziby FuxKom Stone) wyróżnia się spośród konkurencji niesamowitą trwałością – jest bowiem poddawany rygorystycznej selekcji i profesjonalnej obróbce. Ponadto nasza firma oferuje również renowację tego typu kamienia, a także innych rodzajów (m.in. marmuru). Zapraszamy do kontaktu wszystkich (zarówno osoby prywatne, jak i małe firmy oraz duże przedsiębiorstwa), którzy dostrzegają piękno w naturze i chcą, aby jego część zdobiła ich dom, ogród bądź siedzibę działalności biznesowej. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby efekt końcowy był nie tylko satysfakcjonujący, ale również aby zachwycał Ciebie i wszystkich Twoich gości oraz potencjalnych klientów. Zapraszamy!