Kamieniarstwo Warszawa

Z kamieni naturalnych wykonujemy wiele elementów wystroju wnętrz. Najbardziej znane zastosowanie to: schody, parapety, blaty
łazienkowe, blaty kuchenne, posadzki, obudowy kominkowe,

ELEWACJE, tarasy oraz wszelkiego rodzaju okładziny ścienne i podłogowe.

Naszym atutem są najwyższej jakości kuchenne blaty granitowe: z podwieszanymi zlewozmywakami, zlewozmywakami na równi z blatem, pochylniami ociekowymi, frezowanymi rowkami ociekowymi, ekskluzywnym wykończeniem krawędzi blatu kuchennego, pogrubianiem blatu przez tzw. „podklejkę”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, potrafimy zrealizować każdy, nawet najbardziej nietypowy projekt. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn, firma FuxKom Stone zapewnia wysoką jakość wykonywania usług. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie klienta, dostosowując się w pełni do jego oczekiwań.

Naturalny kamień (granit, marmur, trawertyn, piaskowiec) jest jednym z najwspanialszych materiałów do wykończeni wnętrz. Podstawową zaletą kamienia naturalnego jest bowiem niepowtarzalność i tajemniczy urok, który zawdzięcza swojemu pochodzeniu. Ogrom barw i struktur pozwala nadać każdemu mieszkaniu rysu indywidualności i wyjątkowości. Obojętność kamienia na niszczące działanie wielu czynników, naturalność, doskonała harmonia, jaką tworzy w zestawieniu ze szkłem, drewnem , metalem czy innymi materiałami, sprawia, że coraz więcej ludzi na całym świecie decyduje się na wykorzystanie kamienia w swoich domowych aranżacjach.

Precyzyjne kamieniarstwo – Warszawa

W pracach kamieniarskich ważne są umiejętności, wiedza o danym materiale, a także zmysł estetyczny, który pozwala na wykonanie projektu zgodnie z oczekiwaniami klienta. Prócz tego kamieniarz powinien również cechować się precyzją w działaniu, którą nabywa wyłącznie poprzez intensywną i długotrwałą praktykę, składającą się na wieloletnie doświadczenie. Właśnie te cechy charakteryzują zespół FuxKom Stone. Dzięki naszym kompetencjom, Twój projekt może stać się rzeczywistością i odzwierciedlać Twoje oczekiwania oraz preferencje w najdrobniejszych szczegółach.

Doświadczenie i umiejętności – profesjonalne kamieniarstwo (Warszawa)

Profesjonalne kamieniarstwo (Warszawa i jej okolice to główny obszar naszego działania) to mieszanka wiedzy, szacunku dla materiału, z którym się pracuje, precyzji, umiejętności oraz doświadczenia. Tylko marka, która łączy w sobie wszystkie te cechy, jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania klientów – niezależnie od tego, czy projekt jest tradycyjny, czy może trudny i wymagający FuxKom Stone zapewnia swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, a także materiały o niezwykłej trwałości i niesamowitym pięknie. Marmur, piaskowiec, granit – wybierz coś dla siebie spośród materiałów, które zaprojektowała sama natura, a my je dopasujemy do Twoich preferencji.

Do jakich wnętrz pasują dodatki z kamienia?

Wiele osób, które są miłośnikami kamienia naturalnego obawia się, że naturalny kamień nie będzie pasował do wnętrza, które sobie wymarzyli. Praca kamieniarza jest więc połączona z pracą projektanta, który ma za zadanie przekonać odbiorców do konkretnych rozwiązań bądź te rozwiązania odradzić. Musi także je wykonać tak, by klient utwierdził się w przekonaniu, że jego aranżacyjna decyzja była słuszna. Polecamy więc nasze usługi nie tylko ze względu na umiejętności i doświadczenie naszych pracowników, ale również ze względu na fakt, iż każdorazowo przyglądamy się danemu zleceniu indywidualnie i doradzamy klientowi w zakresie wykończenia wnętrz naturalnym kamieniem.