Marmur

Marmur (Warszawa i okolice): sposób na uzyskanie ekskluzywnego wnętrza

Wiele osób kojarzy marmur jako dodatek do wystroju lub element wiodący aranżacji ekskluzywnych hoteli, restauracji, a wręcz dworków, pałaców czy zamków, w których urządzane są wesela i konferencje najbogatszych firm. Wyobrażenie to ma umocowanie w rzeczywistości, bowiem od zarania dziejów władcy i najzamożniejsze osoby cenili marmur za jego majestatyczne piękno i niezwykłą trwałość. Do dziś możemy oglądać marmurowe posadzki, ściany i ozdoby w zabytkowych pałacach, których wnętrza zapierają dech w piersiach swoim bogactwem i niesamowitą stylistyką. Misja naszej firmy jest pokazanie, że marmur – królewski kamień, wykorzystywany przez lata do podkreślenia ekskluzywności danego miejsca – może zagościć w aranżacji domu każdego z nas i dodać codziennym czynnościom – gotwaniu, kąpielom, chwilom spędzanym przed telewizorem – charakteru luksusu i piękna. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, jaką daje podziwianie marmurowych posadzek, ścian, elewacji i blatów – skontaktuj się z nami, a wspólnie dobierzemy odpowiedni materiał dla Twoich wnętrz, doradzimy Ci w zakresie jego aranżacji i zajmiemy się jego obróbką – tak, aby efekt końcowy zachwycił nie tylko Ciebie, ale również odwiedzających Cię gości i klientów. Pracujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorstw – jeśli chcesz więc zaaranżować marmur we wnętrzu swojej firmy, FuxKom Stone będzie najlepszym możliwym wyborem.

Najlepszej jakości marmur (Warszawa)

Marmur marmurowi nierówny, dlatego FuxKom Stone, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, oferuje w swoim asortymencie marmur najwyższej jakości. To kamień, który zachwyca przede wszystkim swoim pięknem, nie należy jednak zapominać o jego właściwościach w zakresie trwałości, odporności i wytrzymałości. Marmur (Warszawa i okolice to obszar działania naszej firmy) jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie nie tylko piękno tego kamienia, ale również niezawodną trwałość materiałów, którymi wykańczają wnętrza. Marmur jest bowiem odporny na działanie wysokich i niskich temperatur oraz na działanie promieni UV (idealnie sprawdzi się więc w wykańczaniu elewacji budynków, schodów zewnętrznych czy elementów w ogrodzie), bakterie i grzyby (w związku z czym nadaje się do tworzenia blatów kuchennych i tych w łazience), a także bardzo łatwo się zmywa (sprawdzi się więc do kładzenia posadzek, ścian czy aranżacji schodów). Marmur, który jest w odpowiedni sposób konserwowany i pielęgnowany, może służyć nam nawet kilkadziesiąt lat! Jeśli z kolei mamy problem z odnowieniem marmurowych posadzek, schodów czy innych elementów aranżacji wnętrz w budynku, który właśnie zakupiliśmy – nie ma się czym martwić! FuxKom Stone oferuje bowiem kompleksową i profesjonalną renowację marmurowych powierzchni, które po przeprowadzeniu odpowiednich zabiegów znów mogą zachwycać swoim pięknem i nadawać wnętrzu luksusowego charakteru.

Czy marmur pasuje tylko do eleganckich wnętrz?

Obecnie nadal panuje przekonanie, że marmur powinien być wykorzystywany jedynie do eleganckich, a wręcz pałacowych wnętrz. Nic bardziej mylnego! FuxKom Stone pragnie przekonać wszystkich swoich klientów, że marmur będzie idealnym uzupełnieniem wnętrz nie tylko zaaranżowanych w stylistyce klasycyzmu, ale również we wnętrzach w stylu skandynawskim, industrialny, rustykalnym czy glamour. Różnorodność wykończeń, kolorów oraz struktury marmuru stwarza ogromne pole do popisu – jesteśmy przekonani, że obecne możliwości aranżacji marmuru moga przekonać nawet największych sceptyków.