Renowacja

Specjalizujemy się w czyszczeniu i renowacji wszelkiego rodzaju kamienia. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują że porysowane, zmatowiałe, wyszczerbione czy brudne powierzchnie położone z granitu, marmuru, piaskowca, onyxu, czy nawet trawertynu nabiorą świeżości i połysku.

Proponujemy Państwu szeroki zakres usług dotyczących renowacji, konserwacji, mycia, szlifowania i polerowania oferowanych przez firmę FuxKom Stone

• Szlifowanie i polerowanie posadzek, schodów, parapetów oraz powierzchni pionowych
• Szlifowanie, doczyszczanie i impregnacja gresu
• Szlifowanie powierzchni porowatych, granit promieniowany, gres, piaskowiec
• Renowacja kamienia - uzupełnianie ubytków, fugowanie, klawiszowanie płyt
• Impregnacja hydrofobowa powierzchni kamiennych
• Krystalizacja powierzchni wapiennych, marmur, lastryko - efekt rozlanej wody

Renowacja granitu, marmuru i innych powierzchni kamiennych to nasza specjalność!

Nie ulega wątpliwości, że kamień jest jednym z najtwardszych i najbardziej odpornych na czynniki zewnętrze materiałów. Niestety, nawet kamień nie jest całkowicie niezniszczalny, a zaniedbany przez długie lata wymaga kompleksowej i profesjonalnej renowacji, która może przywrócić mu dawny blask i świetność. Podejmowanie takich działań na własną rękę jednak nigdy nie kończy się dobrze, przynosząc wręcz odwrotny efekt – doszczętne zniszczenie powierzchni kamiennej bądź jej skruszenie, a co za tym idzie – zwiększenie podatności na niszczące działanie warunków atmosferycznych. Renowacja marmuru lub granitu wymaga bowiem odpowiednich umiejętności, wiedzy, sprzętu i wielu godzin praktyki, które składają się na ogólno pojęty profesjonalizm w danej dziedzinie. Zespół FuxKom Stone specjalizuje się w renowacji powierzchni kamiennych – jeśli chcesz więc odnowić posadzkę, schody czy inny element wystroju (również na zewnątrz budynku), skontaktuj się z nami i przedstaw swój problem, a my zajmiemy się nim kompleksowo.

Renowacja i szlifowanie marmuru – precyzyjne i profesjonalne zabiegi, które przywrócą powierzchniom blask

Niezależnie od tego, czy chcesz odrestaurować posadzkę we wnętrzu własnego domu, na zewnątrz obiektu, którego jesteś właścicielem, czy może w siedzibie firmy – podejmiemy się tego zadania z przyjemnością i z zapewnieniem profesjonalnego podejścia do zlecenia. Pracujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i dużych czy małych przedsiębiorstw, świadcząc usługi najwyższej jakości. Wiemy, jak ważne są wnętrza o nienagannym wyglądzie, dlatego podczas każdego zlecenia dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy zachwycił zarówno naszego klienta, jak i osoby odwiedzające jego dom lub firmę. Nasza praca jest wizytówką FuxKom Stone, więc nie musisz obawiać się o niedopełnienie obowiązków. Do każdego procesu renowacji podchodzimy indywidualnie, i tak też wyceniamy naszą pracę. Wartość usługi zależy bowiem od typu kamienia, wielkości powierzchni do renowacji oraz warunków, stopnia zniszczenia powierzchni oraz tego, czy usługa ma być wykonana na zewnątrz, czy wewnątrz budynku. Jednego jesteśmy pewni – renowacja granitu i marmuru w naszym wykonaniu to gwarancja pięknie odnowionej podłogi, blatów, schodów czy elewacji.

Szlifowanie marmuru – powierz nam jego renowację!

Jedną z naszych flagowych usług, która wpisuje się w zakres prac dotyczących renowacji podłóg, schodów i innych powierzchni z kamienia, jest szlifowanie marmuru. Wykonuje się je wtedy, gdy doszło do mechanicznych uszkodzeń na powierzchni kamienia: zarysowań, pęknięć, szczelin. W takim przypadku konieczne jest zeszlifowanie wierzchniej warstwy kamienia tak, by dotrzeć do tej nienaruszonej przez z zniszczenia mechaniczne. To praca wymagająca dużego doświadczenia i profesjonalnych narzędzi, warto więc powierzyć ją fachowcom – takim jak Ci reprezentujący firmę FuxKom Stone. Po etapie szlifowania następuje krystalizacja (opcjonalnie) oraz polerowanie. Po tych etapach posadzka wygląda jak nowa, a Ty i Twoi goście możecie cieszyć się jej nieskazitelnym wyglądem bez rys i pęknięć.