Kościół pw. Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlasce

Renowacja posadzki marmurowej w pięknym kościele pw. Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlasce. Zadanie, które przed nami stanęło, było nie tylko trudne, lecz wręcz monumentalne, wymagając od naszej ekipy niezrównanej wiedzy i doświadczenia.

Posadzka, na której już wydawało się, że spoczywa wyrok nieuchronnej wymiany, otrzymała od nas nieoczekiwane drugie życie. Walka z ogromną korozją kamienia, pęknięciami i rozległymi dziurami stanowiła tylko część wyzwań, jakie musieliśmy pokonać, by przywrócić dawny blask temu świętemu miejscu. A marmur, który przemieniliśmy z ponurego stanu na arcydzieło, to nic innego jak słynna Polska Zygmuntówka – delikatna, lecz nieugięta pod wpływem czasu.

Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy wnieść nasz wkład w przywrócenie kościoła do dawnej świetności. Nasza praca nie była łatwa – posadzka została precyzyjnie wyszlifowana, sklejona i wzmocniona. Ale efekt? Efekt jest naprawdę godny Hollywood! To imponujące dzieło, które pozostanie na długo w historii naszych najbardziej wymagających renowacji.”

Dodaj komentarz