NAJPIĘKNIEJSZY APARTAMENT EUROPY 2016

Najpiękniejszy apartament Europy 2016 roku zdaniem jury prestiżowego konkursu International Property Awards! Wnętrze zaprojektowane przez Panią Dominikę J.Rostocką, która twórczo zinterpretowała najlepsze wzorce historycznego stylu. 

Nasza firma pomagała Pani Dominice w dziedzinie kamieniarskiej. Naszym zadaniem było dostarczenie blatów kamiennych, produkcja posadzek w łazienkach, kuchni oraz stworzenie według projektu portalu kominkowego. 

W łazienkach na posadzkach został użyty piękny jasny grecki marmur – Thasos. Posadzka została dodatkowo przeszlifowana, dzięki temu uzyskaliśmy efekt kamiennego dywanu (nie czujemy przejść pomiędzy płytami) Łazienki dodatkowo są wykończone pięknym Onyxem, który jak w każdym projekcie dodaje niezwykłości i zachwyca domowników i odwiedzających wnętrze. 

W kuchni na posadzkach został położony spiek Callacata, który charakteryzuje się jasną barwą ze srebrną wyrazistą żyłą bądź żyłami. Blat kuchenny to ciemny satynowany granit, który dzięki impregnacji jest niezwykle wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne. 

Jesteśmy zadowoleni, że taki projekt został doceniony na tak prestiżowym konkursie

Dodaj komentarz