Rozumiemy
potrzeby klienta

Poznaj FuxKom Stone!

FuxKom Stone od ponad 20 lat zajmuje się pracą z granitem, marmurem i trawertynem, kładąc szczególny nacisk na wyeksponowanie naturalnego piękna i niepowtarzalności kamienia w aranżacji mieszkań i domów.

Kilka słów o Fuxkom Stone

Fuxkom to rodzinna firma kamieniarska z 20 letnim doświadczeniem. Naszą misją jest dostarczenie najlepszego materiały i zapewnienie najwyższej jakości usług, co potwierdzi wielu zadowolonych klientów. Dlaczego zatem warto z nami współpracować? Realizujemy pełny zakres budowlanych usług kamieniarskich poczynając od fachowego doradztwa i wyboru kamienia, poprzez pomiary i obróbkę, kończąc na starannym montażu. Zapraszamy do współpracy.

posiadamy unikalne kamienie dekoracyjne

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt kolorów naturalnego kamienia, importowanego z wielu krajów (Indie, Hiszpania, Włochy, Finlandia, Brazylia, Wenezuela, kraje Afryki). Z kamieni naturalnych wykonujemy wiele elementów wystroju wnętrz, Najbardziej znane zastosowania to: schody, parapety, blaty łazienkowe, blaty kuchenne, posadzki, obudowy kominkowe, elewacje, tarasy oraz wszelkiego rodzaju okładziny ścienne i podłogowe.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn firma FuxKom
Stone zapewnia wysoką jakość wykonywania usług.
Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie klienta, dostosowując się w pełni do jego oczekiwań.

inwestujemy w nowoczesny park maszyn

Wykorzystujemy najlepszej jakości Kamienie

Naturalny kamień (granit, marmur, trawertyn, piaskowiec) jest jednym z najwspanialszych materiałów do wykończena wnętrz. Podstawową zaletą kamienia naturalnego jest bowiem niepowtarzalność i tajemniczy urok, który zawdzięcza swojemu pochodzeniu. Ogrom barw i struktur pozwala nadać każdemu mieszkaniu rysu indywidualności i wyjątkowości.