Renowacja kamienia Warszawa

Renowacja posadzek kamiennych

Brak prawidłowej impregnacji oraz rzadkie polerowanie posadzki kamienia sprawia, że zniszczenia powierzchniowe dostają się w głąb podłogi, niszcząc materiał, z którego jest ona wykonana. Pęknięcia, szczeliny czy nadkruszenia wymagają natychmiastowej interwencji specjalisty, więc kiedy zauważysz takie ubytki w swojej podłodze, nie czekaj i skontaktuj się z nami.

Renowacja kamienia Warszawa – Fuxkom STONE

Renowacja kamienia Warszawa - daje drugie życie twojej posadzce!

Właściciele domów, mieszkań czy budynków użytkowych z posadzkami kamiennymi wiedzą, że są to posadzki, które wytrzymają długie lata eksploatacji. I choć kamień jest jednym z najtwardszych i najbardziej odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów, to po wielu latach eksploatacji także może się zużyć. 

Skontaktuj się z nami

Telefon kom: +48 698 252 786

Telefon kom.: +48 606 320 766

Email: biuro@fuxkom.com.pl

Dlaczego trzeba polerować posadzki kamienne?

Brak prawidłowej impregnacji oraz rzadkie polerowanie posadzki kamiennej sprawia, że zniszczenia powierzchniowe dostają się wgłąb podłogi, nieodwracalnie niszcząc materiał, z którego jest ona wykonana. Pęknięcia, szczeliny czy nadkruszenia wymagają natychmiastowej interwencji specjalisty, więc kiedy zauważysz takie ubytki w swojej podłodze, nie czekaj i skontaktuj się z nami. Polerowanie posadzki kamiennej to nasza specjalność – zaufaj naszej ekipie i pozwól, by Twoja kamienna podłoga odzyskała dawny blask.

Przywrócimy blask posadzkom z kamienia naturalnego, marmuru, granitu, kwarcu i lastryko!

Wykonujemy renowację w obiektach zabytkowych, kościołach, hotelach, czy w budynkach mieszkalnych często stanowiących element dekoracji. Dodają elegancji całemu wnętrzu, podkreśl w swojej posadzce piękno oraz popraw prestiżowy wizerunek twoim pomieszczeniom.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące szczegółów naszej oferty zapraszamy do kontaktu! Renowacja kamienia Warszawa odpowiemy na wszystkie pytania.