Schody z kamienia

Schody marmurowe to gwarancja trwałości na lata

Powody aby wykonać schody z kamienia:

  • Bardzo duża odporność na zarysowania i pęknięcia
  • Piękny oryginalny wygląd  
  • Schody na lata, odporne na temperatury zimowe
    ( schody zewnętrzne)
  • Łatwość w czyszczeniu i konserwacji
Copacabana granit warszawa

Doświadczenie i ogromne umiejętności, które nasza firma zdobywała przez lata sprawi, że schody kamienne, które zamówisz do swojego domu, mieszkania lub firmy, zachwycą wszystkich – od domowników, poprzez gości, aż po klientów. Idealne spasowanie, faktura dobrana do Twoich potrzeb oraz rodzaj kamienia zastosowany zgodnie z Twoimi preferencjami – wszystkie te cechy znajdziesz we współpracy z naszą firmą wykonującą schody kamienne na terenie Warszawy. Ciesz się pięknem naturalnego kamienia i trwałości, jaka go cechuje, zmaterializowanymi pod postacią Twoich wymarzonych schodów z kamienia. Cieszące się dużą popularnością są schody granitowe oraz marmurowe. Schody kamienne wytrzymają o wiele więcej dlatego inwestycja w naturalny kamień długo cieszy oko klienta. Schody z naturalnego kamienia mają jeszcze jeden bardzo ważny atut: posiadają o wiele mniejszy stopień poślizgu dlatego nie jest to tylko atut wizualny, są też bardzo praktyczne.

FuxKom STONE – naturalne schody z kamienia Warszawa – serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług! Zapraszamy również do zapoznania się pozostałą ofertą naszej firmy (renowacja kamienia, blaty w łazience oraz kuchni, posadzki, kominki oraz tarasy). Posiadamy największy wybór kamieni w Polsce i współpracujemy z Włoskimi dostawcami kamienia najlepszej jakości.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące schodów kamiennych zapraszamy do kontaktu! Nasza firma z chęcią odpowie na pytania oraz zrealizuje zlecenia na terenie Mazowsza – (Warszawy i okolic).